Stabburet Adidas
Flere nyheter
Siste nytt
Hønefoss- og Alta-kampen...
Nye tv-kamper er valgt ut, men FFKs kamper i runde 20-22 endres ikke.
Siste nytt
Gruppeseier i Skaw Cup
Guttelaget sikret tirsdag gruppeseier i Skaw Cup - nå venter semifinalen.
Siste nytt
Nytt byks: Bedrift tar 5...
Tirsdag kunne vi melde om at under 200 andeler gjenstår før Jeg er med-kampanjen blir d...
Siste nytt
FFK-guttane godt i gang ...
FFKs Guttelag og Juniorlag er i full gang med Skaw Cup i Danmark.
Siste nytt
Under 200 mangler for fo...
Jeg er med-kampanjen har passert 600 andeler - dermed gjenstår under 200 før kampanjen ...
Siste nytt
Ola tatt ut til dobbeltk...
Ola Lønn Jenssen er tatt ut i Norges U18-tropp til to kamper i august.
Siste nytt
Billettsalget til Kristi...
Allerede nå kan du ordne deg billett til FFKs neste hjemmekamp, 28. juli.
Siste nytt
Velkommen innom Stadion ...
Etter et lite ferieopphold er administrasjonen i FFK på Stadion igjen åpen for publikum.
Siste nytt
Se målene fra seieren mo...
Se mål og høydepunkter fra 2-1-seieren på Jæren her!

Nyhetsbrev

Abonner på vår mailingliste for å få oppdateringer direkte til din innboks
Historie
Geir Bakken møtte onsdagsgjen...
Et hyggelig møte med klubbens legender
Jappen lærte Håkon nærkontakt med motsp...
Håkon Wibe-Lund møtte klubbens eldre garde til fo...
Reidar Lund fyller 60 år
Mannen med flest kamper for FFK
Bli medlem i FFK
Her kan du bli medlem i Fredrikstad Fotballklubb!

FFK på Twitter

Siste oppdateringer


Adobe Flash-plugin påkrevd

Denne siden krever Adobe Flash-plugin. Klikk her for å laste ned nyeste versjon av Flash-plugin.

Se flere videoer

Kamper

Se alle
  • 1. divisjon

    hjemme, 28 juli 2014 - 19:00

    Fredrikstad

    4d 16:57:16

    Fredrikstad
  • 1. divisjon

    borte, 03 august 2014 - 18:00

    Tromsdalen

    10d 15:57:16

    Tromsdalen
  • 1. divisjon

    hjemme, 11 august 2014 - 19:00

    Fredrikstad

    18d 16:57:16

    Fredrikstad
  • 1. divisjon

    borte, 14 august 2014 - 19:00

    HamKam

    21d 16:57:16

    HamKam
  • 1. divisjon

    borte, 17 august 2014 - 18:00

    Hønefoss

    24d 15:57:16

    Hønefoss
  • 1. divisjon

    hjemme, 24 august 2014 - 18:00

    Fredrikstad

    31d 15:57:16

    Fredrikstad
  • 1. divisjon

    borte, 29 mai 2014 - 18:00

    Strømmen

    0

    -

    Strømmen

    2

  • 1. divisjon

    hjemme, 01 juni 2014 - 18:00

    Fredrikstad

    5

    -

    Fredrikstad

    0

  • 1. divisjon

    borte, 09 juni 2014 - 18:00

    Bærum

    1

    -

    Bærum

    0

  • 1. divisjon

    hjemme, 15 juni 2014 - 18:00

    Fredrikstad

    3

    -

    Fredrikstad

    0

  • 1. divisjon

    hjemme, 22 juni 2014 - 18:00

    Fredrikstad

    2

    -

    Fredrikstad

    2

  • 1. divisjon

    borte, 20 juli 2014 - 15:00

    Bryne

    1

    -

    Bryne

    2

P   Name S P
1
team logo
Molde 16 39
2
team logo
Rosenborg 16 30
3
team logo
Strømsgodset 16 30
4
team logo
Odd 16 29
5
team logo
Vålerenga 16 27
6
team logo
Lillestrøm 16 23
7
team logo
Viking 16 23
8
team logo
Start 16 21
9
team logo
Sarpsborg 08 16 21
10
team logo
Sogndal 16 19
11
team logo
Stabæk 16 19
12
team logo
Bodø / Glimt 16 18
13
team logo
Haugesund 16 14
14
team logo
Aalesund 16 14
15
team logo
Brann 16 12
16
team logo
Sandnes Ulf 16 10
P   Name S P
1
team logo
Sandefjord 16 33
2
team logo
Tromsø 15 31
3
team logo
Ranheim 16 30
4
team logo
Kristiansund 16 28
5
team logo
Fredrikstad 16 27
6
team logo
Mjøndalen 15 26
7
team logo
Hødd 16 23
8
team logo
Nest-Sotra 16 23
9
team logo
Strømmen 16 22
10
team logo
Bærum 16 22
11
team logo
Alta 16 20
12
team logo
Bryne 16 18
13
team logo
Hønefoss 16 17
14
team logo
Tromsdalen 16 16
15
team logo
Ullensaker... 16 12
16
team logo
HamKam 16 5
P   Name S P
1 Jerv 12 28
2 Vindbjart 12 27
3 Kongsvinger 12 25
4 Flekkerøy 12 21
5 Fram 12 21
6 Odd II 12 20
7 Notodden 12 19
8 Pors Grenl... 12 13
9 Ørn Horten 12 13
10 Holmen 12 13
11 Arendal 12 12
12 Strømsgods... 12 10
13 Birkebeine... 12 9
14 Asker 12 8
P   Name S P
1 Elverum 13 30
2 Raufoss 13 27
3 Levanger 13 25
4 Byåsen 13 25
5 Nardo 13 24
6 Nybergsund 13 23
7 Gjøvik-Lyn 13 19
8 Brumunddal 13 15
9 Træff 13 13
10 Rødde 13 12
11 Molde II 13 11
12 Rosenborg II 13 9
13 Valdres 13 9
14 Herd 13 8
P   Name S P
1 Florø 13 25
2 Vidar 13 25
3 Åsane 13 24
4 Vard 13 23
5 Egersund 13 19
6 Fana 13 18
7 Fyllingsda... 13 17
8 Stord 13 17
9 Lyn 13 17
10 Førde 13 17
11 Brann II 13 16
12 Grorud 13 15
13 Stabæk II 13 15
14 Ålgård 13 8
P   Name S P
1 Follo 12 30
2 Kjelsås 12 28
3 KFUM 12 24
4 Eidsvold 12 20
5 Moss 12 20
6 Skeid 12 19
7 Harstad 12 19
8 Vålerenga II 12 19
9 Kvik Halden 12 16
10 Finnsnes 12 15
11 Lørenskog 12 14
12 Mo 12 9
13 Medkila 12 4
14 Drøbak / F... 12 2
P   Name S P
1 Lillestrøm 11 29
2 Stabæk 11 24
3 Røa 11 22
4 Arna-Bjørnar 11 21
5 Kolbotn 11 18
6 Klepp 11 18
7 Avaldsnes 11 17
8 Vålerenga 11 15
9 Medkila 11 13
10 Trondheims... 11 11
11 Amazon Gri... 11 3
12 Grand Bodø 11 1
Billettinformasjon
Halvårs-sesongkort
Sesongkort på Fredrikstad Stadion 2014
Vi ønsker deg velkommen til en spennende tid fremover med FFK! Her finner du alle detaljer om sesongkort på Fredrikstad Stad...

Kalender

Se alle

A Date

    FFK-skjerf
    Shop
    FFK-skjerf
    Et skjerf som varmer deg og andre supportere!
    Hettegenser 2014
    Shop
    Hettegenser
    Behagelig og tøff hettegenser
    FFk drakt 2014
    Shop
    FFK-drakt 2014
    Skaff deg årets FFK-drakt

    Shop

    Se alle
    Shop
    FFK-skjerf
    Et skjerf som varmer deg og andre supportere!
    Shop
    Hettegenser
    Behagelig og tøff hettegenser
    Shop
    FFK-drakt 2014
    Skaff deg årets FFK-drakt
    Shop
    FB dialektavis
    Skaff deg et eksemplar av den legendariske utgaven av Fredrikstad Bla...
    Shop
    FFK-caps
    Rød FFK-caps som skygger godt for solen.
    Nytt fra mediene
    • 23/07 21:10  |  Rb.no

      Stabæk til kvartfinalen

    • 23/07 20:55  |  Sport - NRK

      Drømmescoring sendte Stabæk til kvartfinale

    • 22/07 22:33  |  VG Nett

      Finne scoret to i Deilas første hjemmekamp

    • 22/07 18:41  |  VG Nett

      Skullerud: - En fryktelig trend

    • 22/07 17:16  |  VG Nett

      Åpnet treningen med Celtic-ledere som tilskuere

    • 21/07 18:21  |  Fvn.no

      Gabrielsen: - Det går raskt og folk orker litt mer

    • 21/07 10:08  |  Rb.no

      Børsen: Viking-LSK

    • 20/07 23:07  |  Lillestrøm SK

      Høydepunkter: Viking – LSK 0-0

    • 20/07 22:29  |  Rb.no

      Slaktet egen avslutning

    • 20/07 22:19  |  Rb.no

      Ser en ny back-Riise for Norge

    Live kampsenter

    • Sporting KC
      K.O. 03:00
      Manchester City
    • LA Galaxy
      K.O. 04:30
      Manchester United
    • Shakhter Karagandy
      K.O. 14:30
      Atlantas
    • Hapoel Be'er Sheva
      K.O. 15:30
      Split
    • MYPA
      K.O. 17:30
      Dinamo Minsk
    • Omonia Nicosia
      K.O. 18:00
      Budućnost
    • Haugesund
      K.O. 18:00
      Sarajevo
    • Krasnodar
      K.O. 18:00
      Sillamäe Kalev
    • İnter Bakı
      K.O. 18:00
      Elfsborg
    • IFK Göteborg
      K.O. 19:00
      Győri ETO
    • Shakhtyor
      K.O. 19:00
      Derry City
    • Grödig
      K.O. 19:00
      Čukarički
    • Chikhura
      K.O. 19:00
      Bursaspor
    • Vaduz
      K.O. 19:00
      Ruch Chorzów
    • Hapoel Tel Aviv
      K.O. 19:00
      Astana
    • Slovan Liberec
      K.O. 19:00
      Košice
    • Lech Poznań
      K.O. 19:00
      Nõmme Kalju
    • Tromsø
      K.O. 19:00
      Víkingur
    • AIK
      K.O. 19:00
      Linfield
    • Esbjerg
      K.O. 19:00
      Kairat
    • Flamurtari Vlorë
      K.O. 19:00
      Petrolul Ploieşti
    • Zimbru
      K.O. 19:00
      CSKA Sofia
    • Groningen
      K.O. 19:30
      Aberdeen
    • Spartak Trnava
      K.O. 19:30
      Zestafoni
    • Zorya
      K.O. 19:30
      Laçi
    • Asteras Tripolis
      K.O. 20:00
      RoPS
    • Zawisza Bydgoszcz
      K.O. 20:00
      Zulte-Waregem
    • Vojvodina
      K.O. 20:00
      Trenčín
    • Sligo Rovers
      K.O. 20:00
      Rosenborg
    • Hajduk Split
      K.O. 20:15
      Dundalk
    • Gorica
      K.O. 20:30
      Molde
    • Jagodina
      K.O. 20:30
      CFR Cluj
    • Široki Brijeg
      K.O. 20:30
      Mladá Boleslav
    • Koper
      K.O. 20:30
      Neftçi
    • Ferencváros
      K.O. 20:30
      Rijeka
    • Diósgyőr
      K.O. 20:30
      Lovech
    • St. Johnstone
      K.O. 20:45
      Luzern
    • Crusaders
      K.O. 20:45
      Brommapojkarna
    • St. Pölten
      K.O. 21:05
      Botev Plovdiv
    • FH
      K.O. 21:15
      Neman Grodno
    • Stjarnan
      K.O. 21:15
      Motherwell

    Partnere