Vil du være med i FFK sitt media-team?

FFK ønsker å styrke organisasjonen med dedikerte frivillige til å stå for FFK sin kommunikasjon ut til alle klubbens supportere. Kan du tenke deg å være en del av laget?

Annonse:

Stort nedslagsfelt
FFK følges av stort og smått på mange ulike plattformer, både i forbindelse med kamp og i løpet av uka. Nå ønsker vi å styrke apparatet som viser frem klubben, og derfor håper vi å finne flere engasjerte patrioter som ønsker å være en del av vårt media-team.

Media-teamet skal bl.a. bidra med innhold til våre sosiale medier og på hjemmesiden. A-laget tar naturlig nok mye av oppmerksomheten, men vi ønsker også å vie mye plass til de andre delene av klubben. Oppgavene vil variere og vi søker deg som syns det ville vært artig å følge alle deler av FFK enten det er under kamp, trening eller hverdag.

Ta kontakt
FFK når flere titalls tusen hver eneste uke og skal i 2021 igjen ut på den nasjonale scenen. Enten du har en fremtidsplan om å jobbe innen media, eller du bare har lyst til å bidra for klubben i ditt hjerte, så kan dette være en rolle for deg!

Dersom du syns dette høres spennende ut, ta kontakt med Arrangementsansvarlig Clas Tofte på [email protected]

Annonse fra Eliteserien: