Rød/Hvit-torsdag i Nitten03 – Slipper kolleksjon med Maxwell

Det er «Black Week» og i vår supporterbutikk Nitten03 feirer vi med Rød/Hvit-torsdag og en ny kolleksjon med Maxwell Woledzi. (Foto. 42.yard).

Annonse:

Torsdag 27. november arrangerer vi Rød/Hvit-torsdag i Nitten03. Butikken holder åpent fra 12:00 til 20:00 førstkommende torsdag.

Supporterbutikken vil være fylt med gode tilbud og rabatter på utvalgte varer i butikken. I tillegg lanserer vi en ny kolleksjon med årets spiller, Maxwell Woledzi.

FFK x MW – Møt Maxwell i butikken

I samarbeid med Maxwell Woledzi, TROFÈ Sport, og vår utstyrsleverandør Craft, har vi utviklet en felles kolleksjon, med t-skjorter og hettegensere i et begrenset opplag.

Kolleksjonen droppes på torsdag, og Maxwell vil selv være til stede i butikken mellom klokken 17:00-18:00 for å hilse på, ta bilder med, og skrive autografer til dem som kommer innom butikken.

Overskudd til veldedig formål

I tillegg til å spille fotball, er Maxwell veldig opptatt av mennesker rundt seg og veldedig arbeid. Han har sin egen veldedige organisasjon, The Maxwell Woledzi Foundation, som særlig fokuserer på å støtte kvinner gjennom fotball i sitt hjemland, Ghana.

I samarbeid med FFK Samfunn vil en del av overskuddet av denne kolleksjonen gå til The Maxwell Woledzi Foundation.

Vi håper å se så mange som mulig i butikken på torsdag!

Annonse fra Eliteserien: