Ansatte og nøkkelpersoner

Her finner du kontaktinformasjon for ansatte og andre roller i Fredrikstad Fotballklubb.

Administrasjonen er åpen for billett- og sesongkortsalg fra 10-16 på hverdager. Vi anbefaler at du avtaler tid i forkant om du ønsker å treffe bestemte personer i klubben.

FFKs adresse er Stadion 35, 1671 Kråkerøy.
For post, benytt Postboks 300, 1601 Fredrikstad.

Administrasjonen

Joacim Heier 
Daglig leder og sportssjef
Epost: joacim@fredrikstadfk.no
Telefon: 481 30 910

Per-Erik Jacobsen
Økonomiansvarlig og administrasjonsleder
Epost: pej@fredrikstadfk.no
Telefon: 905 92 806

Lars Petter Brovold
Salgs- og Markedsleder
Epost: lpb@fredrikstadfk.no
Telefon: 917 13 979

Hanne Raae-Hermansen
Billett- og Supporteransvarlig / FFK Gatelag
Epost: hanne@fredrikstadfk.no
Telefon: 951 20 805

Clas Tofte
Arrangement- og sikkerhetsansvarlig
Epost: clas.tofte@fredrikstadfk.no
Telefon: 905 42 600

Reidar Lund
Selger bedriftsmarked
Epost: reidar.lund@fredrikstadfk.no
Telefon: 905 31 820

Sportslig apparat

Per-Mathias Høgmo
Hovedtrener A-lag

Bjørn "Bummen" Johansen
Assistenttrener A-lag
Epost: bj@fredrikstadfk.no
Telefon: 951 91 517

Magnus Meling
Analyse- og spillerutviklingsansvarlig
Epost: magnus.meling@fredrikstadfk.no
Telefon: 472 65 083

Aleksander Olsen
Utviklingsansvarlig / Sportssjef Wang
Epost: aleksander@fredrikstadfk.no
Telefon: 482 21 417

Samuel Dirscher
Keepertrener A-lag & Utviklingsavdeling
Epost: samuel_dirscher@hotmail.com
Telefon: 941 74 801

Joachim Karlsen
Administrativ sportslig leder A-lag
Epost: joachim@fredrikstadfk.no
Telefon: 936 27 919

Thomas Johnsen
Trener G19
Epost: thomas.a.johnsen@hotmail.com
Telefon: 

Sindre Rekdal
Trener G16
Epost: sindre.rekdal@live.no
Telefon: 901 02 262

Magnus Pettersen
Trener G16 / Akademi- og bysamarbeidsansvarlig
Epost: magnus@fredrikstadfk.no
Telefon: 413 04 200

Andreas Nordby
Fagansvarlig bysamarbeid / Bylagsansvarlig
Epost: andn@fredrikstad.kommune.no
Telefon: 934 12 037

Styret Fredrikstad Fotballklubb

Leder:
Jostein Lunde
Epost: jostein.lunde@skolt.no 
Telefon: 915 55 922

Nestleder:
Kjell Krathe
Telefon: 908 66 551

Sportslig leder:
Jon Hermansen
Telefon: 415 35 901

Styremedlem:
Anette Hovind Johansen
Telefon: 908 63 101

Styremedlem:
Glenn Rostad
Telefon: 917 79 166

Styremedlem:
Wenche Halvorsen Stensrud
Telefon: 926 60 183

Varamedlem:
Øyvind Stene
Telefon: 911 86 888

Fredrikstad Stadion Event AS

Øystein Richardsen
Kjøkkensjef / daglig leder
Epost: oystein@stadionevent.no
Telefon: 911 47 697

Supporterkoordinatorer

Linda Gulbrandsen (SK)
linda.m@getmail.no
958 65 514

Enrique Arnesen (NK SK)
Enrique.arnesen@gmail.com                   
959 13 197

Annonse fra Obos-ligaen: