Statistikk og info

Tabell og resultater
Terminliste
Tabellen
Form kurve
Resultatoversikt
Sesongstatistikk
Spillerstatistikk
FFKs tippespill 2009
Skrevet av Thomas Torjusen   
onsdag 11. mars 2009 20:01

Tipp og vinn en gratis bil for ett år

Nå kan du her på www.fredrikstadfk.no tippe resultatet av alle kampene i hver runde av Tippeligaen og vinne flotte premier.

Slik spiller du

Det er selvsagt gratis å delta i dette tippespillet. For å delta må du være registrert og innlogget bruker på www.fredrikstadfk.no.  Hvis du ikke har registrert deg ennå, kan du gjøre det fra denne linken.

Husk at du kan legge inn tips for alle runder ved å klikke deg mellom de forskjellige rundene. Du kan endre tine tips til og med kampstart.

Se mer om regler, frister og poengsystem på denne linken .

Legg inn dine tips her.

Premier:

Dette er 2. premien i tippespilletSammenlagt for hele året:

  • 1. Premie: Fri bil - Peugeot 207 (FFK-bilen) - i 12 måneder *
  • 2. Premie: Finlux 42 " flatskjerm
  • 3. Premie: 2 sesongkort til Fredrikstad stadion 2010

Rundepremier:

De som tipper mest rett i 1. runde vinner 2 billetter til hjemmekampen den 22. april

De som tipper mest rett i 2 og 3. runde vinner 2 billetter til neste hjemmekamp etc 

Linker til tippespillet

Slik ser sesongmenyen utDu vil alltid finne linker til tippespilletunder sesongmenyen som du finner på forsiden og i alle våre artikler. Sesongmenyen ser du også til høyre.

Her er de aktuelle linkene til fotballspillet:

Du finner også alle disse linkene under menyen Bruker på toppen av siden - når du er logget inn.

Konkurranseregler

  • Alle kan delta, det er gratis å være med, men man må være registrert og innlogget bruker av www.fredrikstadfk.no
  • Ansatte i FFK kan delta, men ikke vinne premiene. Skulle noen fra FFK vinne enten totalt eller rundepremiene går premien til neste person på resultatlisten.
  • Det er den som får flest poeng som vinner i både totalkonkurransen og rundekonkurransen
  • Ved poenglikhet vil det bli trekning
  • Jo flere runder du blir med på - jo større er dine vinnersjanser. Fortvil ikke deresom det er noen runder du ikke har fått med deg. Tipper du rett på de er med på kan du likevel få mange poeng og komme høyt opp på resultatlistene - kanskje helt til toppen
  • Vinnerne presenteres her på www.fredrikstadfk.no
  • Se forøvrig - Tipperegler og poengberegning -for mer informasjon
* Gratis leasing i 12 mnd inkl forsikring og veiavgift. Max 20.000 km. Du betaler selv bensin. Dersom du må benytte forsikringen er det en egenandel på kr 5.000
Sist oppdatert ( mandag 18. mai 2009 22:44 )